top of page

3 NEJČASTĚJŠÍ DŮVODY, PROČ VÁM KLIENTI PLATÍ POZDĚ

Najděte cestu k lepšímu cash flow během tohoto 90min workshopu

úterý 19. ledna 2021 od 18:00

Na online workshopu probereme:

  • 3 nejčastější důvody, proč vaše faktura není zaplacena včas

  • jaký vliv má pozdní placení faktur na Váš byznys

  • proč je potřeba tento problém řešit právě teď

  • tipy, jak zmírnit riziko pozdě zaplacených faktur

Pokud

  • chcete mít jednodušší život a více času na to, co je opravdu důležité

  • chcete mít lepší cash flow

  • chcete svůj byznys dále rozvíjet

  • chcete mít dobré vztahy se svými klienty

  • už nechcete ztrácet čas a energii uháněním klientů o platbu za práci, kterou jste dávno odvedli

V tom případě jste tu správně!

Tento workshop jsem připravila právě pro vás.

RM3C3725.jpg

Dobrý den,

jmenuji se Ivana Lehkoživová a jsem podnikavá advokátka. Ve své praxi kombinuji vzdělání z oborů práva a ekonomie ze studií v ČR i zahraničí s různorodými pracovními zkušenostmi z několika oborů. Sama jsem dříve podnikala mimo advokátní sféru - provozovala jsem jazykovou školu, zaměstnávala jsem lidi a řešila všechny každodenní radosti a strasti malého podnikatele. A právě na základě svých osobních zkušeností s byznysem poskytuji nyní právní pomoc a veškerou právní podporu zejména živnostníkům a malým a středním firmám. Jako advokátka zkrátka dokážu mít i „šestý smysl“ pro byznys.

 

Již léta se snažím právo co nejvíce přibližovat lidem, a to nejen podnikatelům. Aby se mohli správně, rychle a s klidem pohybovat v českém právním prostředí. Proto pokaždé, když zveřejňuji nový 

podcast, nový blog nebo třeba příspěvek na LinkedIn, je mým hlavním cílem ulehčit lidem život. O právu proto mluvím vždy maximálně srozumitelně. Usiluju o to, aby právo svým uživatelům sloužilo, nikoliv překáželo. A přesně o to, se budu maximálně snažit i na tomto workhopu.

"Děkuji Ivaně Lehkoživové za její včerejší webinář "3 nejčastější důvody, proč nám klienti platí pozdě". Bohužel už mnoho z toho vím. Bohužel říkám proto, že jsem na to musela přijít sama a jsou to opravdu velmi draze zaplacené zkušenosti.

Ivana vám to dá na zlatém podnose, je vidět, že mluví z reálných zkušeností. Na druhou stranu, když jsem ty chyby sekala, také mi říkali "ber si zálohy" apod., ale když tam máte to přesvědčení, že tenhle klient je přeci "v pohodě, protože jde z doporučení" lžete si tak akorát do vlastní kapsy.

Seminář Ivany je skvělý a jako prevenci vám ho mohu doporučit.
"

 

Markéta Karman, marketingová specialistka

Tento workshop je k dispozici po omezenou dobu.

Na konci workshopu bude představen placený produkt.

Ivana Lehkoživová, advokátka, zapsaná v seznamu advokátů - ev. č. ČAK 16960, IČ 73888729, sídlo Vodičkova 730/9, Praha 1| Pravidla zpracování osobních údajů

bottom of page