top of page

PRÁVNÍ CESTA KLIENTA

Balíček právních služeb pro vaše lepší cash-flow

Poznáváte se?

 

"Zase nezaplacená faktura."

"Zase budu muset někoho uhánět."

"Zase nezaplatím své závazky včas."

Potřebujete...

 • zlepšit cash-flow

 • více prostoru pro rozvoj svého byznysu

 • mít dobré vztahy s klienty

 • neztrácet tolik času a energie uháněním neplatících klientů

 • mít více času na své podnikání a to, co je opravdu důležité

Co s tím?

Udělejte si v právních vztazích se svými klienty pořádek.

Nastavte si systém právní cesty Vašeho klienta.

balíček právních služeb pro podnikatele

Balíček "Právní cesta klienta" obsahuje

 • právní analýzu současné právní cesty vašeho klienta a návrhy jejího zlepšení

 • návrh základní vzorové klientské smlouvy - v právnickém či neprávnickém jazyce (dle Vašeho výběru)

 • 1 revizi návrhu základní vzorové klientské smlouvy

 • 2 vzory upomínek

 • návody k použití všech dokumentů

 • osobní online konzultace v rozsahu do 4 hodin

Balíček

"Právní cesta klienta"

Cena balíčku

24.000,- Kč*

Jana před pár týdny dokončila velkou zakázku. Během práce na zakázce nestíhala nic jiného, a tak vyfakturovala klientovi celou několikaměsíční práci až po dokončení.

Nastal den splatnosti a peníze na účtu nebyly. Jana nechtěla svého klienta otravovat, a tak další dny jen trpělivě kontrolovala účet. Po týdnu se konečně odhodlala klientovi zavolat. Klientovo „zítra to zaplatím“ ji uklidnilo. Jenže zítra nezaplatil. A nezaplatil ani později. Janiny telefonáty už nikdo nezvedal, na zprávy nikdo neodpovídal...

Jana se cítila naštvaná, zklamaná a bezmocná. „Asi si budu muset najmout právníka,“ blesklo ji hlavou. Teď sedí na poradě u advokátky a uvědomuje si, co všechno mohla udělat jinak.

Tento příběh není jen o Janě, namísto Jany bych mohla psát třeba i o Tereze, Petrovi nebo Tomášovi. V různých obměnách ho totiž slýchávám až příliš často.

 

Většinou má stejné pokračování: S Janou, Terezou, Petrem či Tomášem projdeme právní cestu jejich klientů a připravím jim návrh vzorové klientské smlouvy na míru. Když pak mají nového klienta, konzultují vše nestandardní raději předem. Už totiž vědí, že prevence je stojí mnohem méně času i peněz.

REFERENCE

Glass Buildings

"Ivana mi sepsala smlouvu pro klienty, kterou by pochopilo i dítě, a přitom do ní dostala všechno podstatné."

Bára Nováková

copywriterka

Glass Buildings

"Služeb Ivany jsem využil již mnohokrát. Ať už se jednalo jen o menší právní dotaz anebo složitější analýzu kontraktů, Ivanin přístup byl vždy naprosto profesionální a služby jí poskytnuté kvalitní. Zejména oceňuji rychlou a naprosto srozumitelnou komunikaci, a to i mimo běžnou pracovní dobu."

Lukáš Asník

Glass Buildings

"Skvělá a profesionální práce. Rychle, jasně a věcně."

Bohumil Michalík

G4D s.r.o.

RM3C3725.jpg

Kdo jsem

Dobrý den,

jmenuji se Ivana Lehkoživová a jsem podnikavá advokátka. Ve své praxi kombinuji vzdělání z oborů práva a ekonomie ze studií v ČR i zahraničí s různorodými pracovními zkušenostmi z několika oborů. Sama jsem dříve podnikala mimo advokátní sféru - provozovala jsem jazykovou školu, zaměstnávala jsem lidi a řešila všechny každodenní radosti a strasti malého podnikatele. A právě na základě svých osobních zkušeností s byznysem poskytuji nyní právní pomoc a veškerou právní podporu zejména živnostníkům a malým a středním firmám. Jako advokátka zkrátka dokážu mít i „šestý smysl“ pro byznys.

 

Již léta se snažím právo co nejvíce přibližovat lidem, a to nejen podnikatelům. Aby se mohli správně, rychle a s klidem pohybovat v českém právním prostředí. Proto pokaždé, když zveřejňuji nový podcast, nový blog nebo třeba příspěvek na LinkedIn, je mým hlavním cílem ulehčit lidem život. O právu proto mluvím vždy maximálně srozumitelně. Usiluju o to, aby právo svým uživatelům sloužilo, nikoliv překáželo. A přesně proto jsem pro vás připravila i tento balíček.

Ivana Lehkoživová, advokátka, zapsaná v seznamu advokátů - ev. č. ČAK 16960, IČ 73888729, sídlo Vodičkova 730/9, Praha 1  

| Pravidla zpracování osobních údajů

bottom of page